| angel_7075 a întrebat:

Hei! buna voi cum va descrieti cel mai bun prieten fundix

Răspuns Câştigător
| JollyLulu a răspuns:

De incredere, care sa ma ajute la bine si la greu, discret, amuzant, nebun, pe care ma pot baza, care poate sa-mi de sfaturi bune, care sa-mi spuna cand fac greseli, care sa ma poata acoperi, care sa poata minti pentru mine, care sa ma inteleaga, care sa ma indrageasca.
Cam atat.smug fundita te rooog :X:Xpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Nu mai exista. Dupa mine niciun prieten nu e de incredere happy

| SkyFly a răspuns:

Salut! Cum il descriu? Ma iubeste neconditionat.

P. S. Cel mai bun prieten al meu e catelusul meuhappy.

| d33a_2347 a răspuns:

Nu poti numi un prieten simplu cel mai bun prieten fara motiv. cel mai bun prieten al meu e cu un an mai mare si este singurul care a renuntat la propriile lui dorinte, nevoi si vise pentru mine. daca asta nu e prieten adevarat nu stiu cine poate fii.si tu...ai grija ce prieten/a bun/a iti alegi pentru ca sar puta sa te inseli in legatura cu ea daca nu o testezi si nu doar o data ci de mai multe ori. si daca cel mai bun prieten te dezamageste vreodata sau isi gaseste alt prieten... pot spune doar ca prietenia este cel mai frumos lucru pe care trebuie sa il pastrezi cu mare atentie si cu iubire.

P. S: trebuie sa aiba grija de tine si sa tina la tine enorm. sper ca m-am exprimat cat de cat bine si ca te-am ajutat sa iti dai seama de unele aspecte ale vietii.