| dobrev a întrebat:

Despre iphonuri vreau sa va intreb cat este cu abonament in constanta? cati gb are cati mega pixeli are si cat de performant este, la ce rezista? ce dezavantaje si avantaje are? scrieti-mi-le pe toate

1 răspuns:
| DJARUM a răspuns:

Iti recomand sa iei Nokia N8 ala are 16GB memoria interna pana la 32 si o camera foto de 12 MP are conexiune wi-fi iar iphone 4 nu are bluetooth sta aprins pana la 400 ore vorbesti la el continu 12 ore are detector de fata...Dar faci cum vrei. tongue