| anonim_4396 a întrebat:

Detin un site, www.vreausavand.net, doresc sa l promovez, in afara de directoare (pentru ca l am postat deja).M ar ajuta cateva sfaturi, inclusiv schimb de linkuri sau chiar ceva platit in limita bunului simt. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ALSI a răspuns:

Poti sa faci pliante pe care sa le distribui prin oras. Sau o colaborare cu un magazin (nu e nevoie sa fie foarte mare), de exemplu, care sa puna la dispozitia clientilor pliantele tale.