| anonim_4396 a întrebat:

Îmi spuneţi şi mie câteva site uri de socializare bune unde se discuta orice în limita bunului simţ?

5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Facebook sau twitter, messenger

| BreeTPU a răspuns:

Te-ai plictisit de facebook? incerca ceva romanesc, www.bree.ro este o comunitate unde iti poti face noi prieteni, iei parte la discutii, si binenteles nu te plictisesti.

| Amy240 a răspuns:

Yahoo, facebook, twitter, hi5. Dper ca te-am ajutat happy Fundita daca vrei?

| firefox6 a răspuns:

Bunul simt nu depinde de situl de socializare, ci de cine il utilizeaza :-) depinde de ce vrei. pentru video recomand skype. pentru messenger recomand yahoo messenger sau gmail. acum sunt mai multe: facebook, hi5, google+,...

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Www.facebook.com cel mai cautat si suprapopulat, hi5 :).