| Antonia90 a întrebat:

Din greşeală, am udat o carte şi după ce s-a uscat paginile s-au încreţit worried.
Cum aş putea să le fac din nou drepte? straight face

Răspuns Câştigător
| ZuZu_5648 a răspuns:

Pui o un prosop [ impaturit de 4 ori ] si peste prosop pui o foaie mai groasa
apoi pui fierul de calcat si lasi asa timp de 40 de secunde maxim 1 minut
apoi inchizi cartea si in 2 zile e ca noua! crede-ma la mine o merswinking

7 răspunsuri:
| Danyel a răspuns:

Cu fierul de calcat. Funda?

| Céline7 a răspuns:

Trebuie sa le calci cu fierul de calcat funda?

| d00ris a răspuns:

Incearca sa le calci cu calcatorul de fierwinking succes!

| MusicIsLife a răspuns:

Cu fierul de calcat dar pe temperatura foarta mica.

| SayMyName_4823 a răspuns:

Fierul de calcat. alta solutie nu stiu thinking

| kissme_5939 a răspuns:

Fierul de calcat dar ai grija cum o faci ca se vor face drepte dar sa nu le ingalbenesti

| cucubauu a răspuns:

Cu fierul de calcat dar inainte pui pe foaie o batista ceva sa nu le ingalbenesti.tongue