| Erika120192 a întrebat:

Diseara dau o petrecere in pijama. m-am gandit sa amenajez putin dar...nu stiu cum sa ne distram. ceva idei de distractie sau jocuri?

Răspuns Câştigător
| laurika890 a răspuns:

Uitati'va la un film, cantati karaoke (chiar nu conteaza daca aveti sau nu voce), bataie cu perne, multe poze, mima, maciati-va cu ochii inchisi, incercati sa mancati ciocolata cu furculita si cutitul purtant manusilaughing Distractie placutawinking
Fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| victo a răspuns:

Adevar sau provocare, poker, invarte sticla, boltz

| Alexandra2323 a răspuns:

Un film horror, machiati-va legate la ochii, speriati tipul cu pizza, muzica data tere la sonor, va uitati in reviste si faceti concursul cu cine rezista sa nu adoarma pana l ora 01:30! distractie placuta!

| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P a răspuns:

Cauta un film super sa il urmariti sau nu ai niste jocurii monopoli etc jocuri dinate sper sa iti fie de folos love struck

| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P a răspuns:

Cauta un film super sa il urmariti sau nu ai niste jocurii monopoli etc jocuri din astea sper sa iti fie de folos love struck

Întrebări recente