| Senorita2000 a întrebat:

Salut.Cum se organizeaza o petrecere in pijama? Si ce jocuri poti sa te joci? Idei?

Răspuns Câştigător
| sufletista21 a răspuns:

Poti sa faci o groaza de lucruri! in primul rand iti trebuie mancare de preferabil pizza sau diverite "bazaconii"(covrigei, salatini, saratele, maxi-mix, fursecute) de baut(depinde si de varsta ta si preferintele invitatilor).ar trebui sa ai un film pentru orele mai tarzii(comedie/horror s.a) +popcorn.in al doilea rand trebuie sa ai perne sau saltelutze si paturi.jocurile pe care le poti juca sunt f multe.de exemplu:adevar sau provocare, mima, carti, remii, dif jocuri gen monopili(daca ai), karaoke, spuneti bancuri sau diverite concursuri poate chiar dans si cel mai fanny bataile cu perne.ps: e mult mai funny sa puneti provocari celui care pierde indiferent de joc. sper ca am fost de folos.have fun! partyyyyyy!

1 răspuns:
| menetil a răspuns:

Adevear sau provocare