| angelo200 a întrebat:

Dot ce descarc de pe net se salveaza in partitia c, imi puteti spune cum sa fac sa se salveze in alta partitie?

Răspuns Câştigător
| MrWicked a răspuns:

In Internet Explorer intri in Tools-Options-Genrel-Save Files To.si acolo selectezi tu unde sa ti le salveze

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de ce program folosesti ca sa downloadezi! de ex daca tragi cu google chrome te duci la optiuni /in culise /da in jos pana ajungi la descarcari si acolo shimbi locatia de download! orice program sau browser folosesti te duci la settings si schimbi acolo locatia unde sa se downloadeze fisierul tongue

| spy2o a răspuns:

Ff simplu:options->descarcari->pune descarcarile noi in->si selectezi locatia

| stefan1988 a răspuns:

Daca folosesti firefox tools/options/downloads/save file to si salvezi unde vrei tu sper ca te am ajutat fundawinking