| Alinaaaapp a întrebat:

Duminica, 11 iulie urmeaza sa merg la mare cu familia. Ideea e ca ne vom intoarce seara acasa iar eu vreau sa profit de ziua asta. Ce locuri putem sa mai vizitam in Constanta in afara de plaja?

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acvariul, iar în Mamaia la doi pași, delfinariul și planetariul, dacă sunt deschise.

| Zuzu1991 a răspuns:

Am si eu o intrebare de la obraz:
la ce DRACU' te mai duci la mare daca nu vrei plaja?!?
cazino, delfinariu, si alte TAMPENII poti sa vezi si prin alte parti (vino in Bucuresti ca e plin de d'astea) dar mare e numai la mare tongue

| 1234568807 a răspuns:

Eu sunt din Constanta, si iti zic ca in afara de plaja, nu prea e asa mult de vizitat aici, majoritatea turistilor vin aici doar sa faca plaja

| Nouvel a răspuns:

Muzeul de istorie, marea moschee, muzeul de sculptura Ion Jalea, faleza cazinoului.

| Dia37Andreea a răspuns:

Puteti merge la delfinariu, la ruinele de la histria tomis si calatis, aquamagic, cazinoul si cam atat

| fortzalimma7 a răspuns:

Port, sunt tarabe, parc de distracții, cazinoul (e in reparație cred), poți merge si cu trăsura etc sunt multe