| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce mi-am activat cronologia pe facebook cum pot sa-mi pun si o porecla, sau ce e aia(numele care apare in paranteza)? PLZ puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Laliiiii a răspuns:

Dai acolo unde iti schimbi numele [setarile contului apoi nume apoi editeaza] si mai jos apare nume alternativ iti scrii in casuta si apoi bifezi [dai click] la adauga-l in profil dupa ce ai facut toate astea iti scrii si parola pentru ca altfel nu il poti schimba apoi dai pe: Salveaza modificarile dupa care intri pe fb [pagina principala] ca sa vezi daca iti apare porecla
Funda? puppy dog eyes
Te-am ajutat

| SalutBunaLarevedere a răspuns (pentru Laliiiii):

Dar nu-mi merge butonul "Salveaza Modificarile"(pagina e doar in alb si scrie...)

4 răspunsuri:
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

:O3 TOTI CER FUNDE..CATA DEPENDENTA DE FUNDE! Mai, daca`s putea, as da funde la toti!puppy dog eyes Mersi.ASa ma gandeam si eu

| Corbii a răspuns:

Setările contului -> Nume-Editează -> Nume alternative
Asta e tot.:*

| AlexDng a răspuns:

Setarile Contului > Nume ( modificare ) > Nume Optional. big grin

Funda? big grin.happy