| QuickWitted98 a întrebat:

Cum faci sa-ti apara la facebook dupa numele tau intr-o paranteza porecla, sau ceva de genu? (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

General-account settings-name-alternate name[pui porecla ta]-password[pui neaparat parola ta acolo] apoi -> save changes

1 răspuns:
| ILŞMM a răspuns:

Păi, în primul rând te loghezi și alegi opțiunea „ setările contului ". Pe stânga mai multe, să le zicem chestii, dintre care alegi GENERAL! Apoi apeși pe nume, iar la nume alternativ scrii ce alegi tu, adică ce vrei să-ți apară în paranteză. Scrii apoiparola și dai salvare.