| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum stiti vine vacanta...ieeee...dar nu stiu ce sa fac altceva in afara sa ma joc la pc. Tineti cont ca e cald afara. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristi1ccc a răspuns:

Frate si eu stateam la pc dar am invatat ceva deci fi atent stai toate ziua te distrezi cu prieteni prin oras mergi la strand faci chefuri etc

1 răspuns:
| SmRpT a răspuns:

Daca e cald si frumos afara STRAND:X:X:X, mai da-l naibii de calculator, asculta la mine ca stiu ce zichappy......craci,buci,tate:Xlaughing