| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca daca te masori de 4 ori cu ruleta ramai la inaltimea actuala? Adica numai cresti deloc.

Răspuns Câştigător
| elyssa20 a răspuns:

Cine te-a mintit? asta e o minciuna gogonata, stai calma ca nu e asa kisses.:*:*:*

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat, e doar o superstitie.

| darrio2007 a răspuns:

Astea sunt superstitii.Am facut mult sport la viata mea si m-am masurat de zeci de ori.Si totusi am ajuns la 1, 96 m.

| Derye a răspuns:

Dap! Ruleta sperie oasele, ele ramanand socate nu se mai lungesc.

Masoara'te de 400 de ori, ca tot continui sa cresti.

| Firefly a răspuns:

Nu.
laughingDaca chestia asta ar fi adevarata, atunci daca te cantaresti de 4 ori nu te mai ingrasi niciodata?

| Sconcsiş a răspuns:

Tu crezi in d-astea?!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cred ca e doar o superstitie.

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu pune botu' la tot ce auzi cu porcării din astea cu crescutul în înălţime sau alte superstiţii, tu creşti cât poţi, ruleta nu are nici o legătură cu asta.

| Mina a răspuns:

Nu este adevarat. Este doar o superstitie. happy

| iauru a răspuns:

Nuuuuuu

| sergiu76 a răspuns:

Asa se zice, cica e adevarat