| Alfonso a întrebat:

E adevarat ca Demi Lovato se drogheaza? Am auzit ca se drogheza in degete sau ceva, si ca intr-o seara la drogat si pe Joe Jonas in timp ce dormea, si a doua zi el numai putea sa vorbesca.

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce a facut dmi lovato sunt foarte suparata pe demi lovato dar si pe miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine nu ar trebui sa ne luam dupa toate revistele si tabloidele! dar acum imi pare rau dragi fani ai lui demi dar este foarte adevarat! nu va suparati dar tuturor starurilor tinere (18ani) li se cam urca celebritatea la cap si cred ca sunt in stare sa se drogheze ( de expl. miley cyrus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar ca se drogheaza! Partea cu Joe Jonas nu se stie inca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat sunt dor niste barfe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat Demi lOVATO este o fata desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi nu este genul de fata care se drogheaza dar cred a este adevarat din pacate. si am mai vazut si niste poze ciudate cu ea deci s-ar putea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca se drogheaza si ca este nebuna, dar ziarele si uneori chiar si internetul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca sa drogheaza. Demi are probleme cu alimentatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer chiar nu sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost iubitul ei si mi-a zis [nu se drokhiaza]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o tampenie c crezi u dc ar avea un motiv sa-l drogheze pe joe si n-am mai auzit ca cineva sa se drogeze in degetelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu... lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este adevarat demi lovato este o fata de treaba si se intelege bine cu joe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e atevatat NIMIC DA demi nu e drogata si nu la drogat pe joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de dragheaza ia ci hana montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
poti intra pe demi lovato poze si o s-a vezi la dezintocsicare taiata pe fata si cu branula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a zvonit in revista popcorn Popcorn ca Demi a fost insarcinata cu Joe Jonas?!?!? dar Demi nu a vrut sa tina relatia in continuare asa ca a facut abort. Cei doi s-au despartin in luna mai 2010.deci nu am ce sa spun despre asta. nici macar nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e o drogata ca nebuna de miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nebuna fataa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic din toate astea nu sunt adevarate. Demi Lovato nu se drogheaza si inca una cum poate ea sa il droghez pe Joe Jonas.cite minciuni:d.si in plus se mai scot vorbe ca ea se si taie de la 16 ani.:d si mai cu voi.:d:d:dbig grin...xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu voi mai oamenilor.si eu am citit intr-o revista ca ea se taie sh se drogheaza dar si ca consuma bauturi alcoolice:d.vat palit la cap ori ce alta:d? demi e o fata de treaba

| Alexandramzdfrk a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url Poftim.Si DEmi s-a drogat.Ce a apucat-o?

| Bya_4581 a răspuns:

Laso este viata ei daca eu vreau sa sparg calculatorul il sparg daca ea vrea sa se drogheze o face.

| gabriela22 a răspuns:

Este adevarat...am auzit in ziar ca demi lovato sa imbatat.

| Mary_8762 a răspuns:

Da sa drogeaza si intr-o zi o sa te puna si pe tine sa te droghezi ia taci dc nu aveti si voi intrebari mai bune intrebati numai prosti

| Mary_8762 a răspuns:

Si eu sunt o mare fana si culoare ei preferata nu e numai alb ii place si rosu inchis si negry tongue

| georgiana_5758 a răspuns:

Nu cred ca se drogheaza, nici ca se automutileaza

| REMEMBERMEE14 a răspuns:

Si eu sunt o fana a lui Demi Lovato, dar, Miley Cyrus a recunoscut in fata camerelor de filmat ca Demi face lucrul aceste. Faza cu Joe nu este adevarata Miley, a spus ca acum in pragul sarbatorilor isi doreste sa-si aiba prieteni alaturi si in anul 2011.Si se roaga pentru Demi Lovato sa o ia din nou pe drumul cel drept sa nu mai faca prostia de a se droga.