| SnakeTheChaos a întrebat:

E adevarat ca pe 21 decembrie 2012 vom intra impreuna cu tot sistemul solar in centura fotonica si vor fi 3 zile noapte?

9 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sunt extrem de multe presupuneri in legatura cu aceasta data, dar un raspuns sigur nu pot da nici savantii, nici astrologii.Noroc ca vom trai si vom vedea.De ce noroc? Ca vom avea ce povesti la nepoti.E o data fantastica pe care abia astpt s-o traiesc dar tare mi-e ca e doar o asteptare si nu iese absolut nimic.Pentru ca rau nu iese in mod sigur, sunt prea multe rele pe Pamint, si au fost cit nici nu mi-as fi putut imagina.De aceea daca va fi sa fie ceva numai ceva foarte bun trebuie sa fie.

Răspuns utilizator avertizat
| ArcticMonkey a răspuns:

Serios?
nu stiam laughing
trebuie sa imi fac planuri ce pot face atunci smug
eah...mai e pana atunci oh go on
(nu cred ca e adevarat)

| YoungMoneyWeezy a răspuns:

Ce tare ar fi...laughing))). Toata noapte(3zile)intuneric.Misto...8straight face

| tacitacitaci a răspuns:

Insemna ca oameni care se vor duce la cluburi o sa stea 3 zile fiind intuneric si o sa se intoarca acasa spunand:
"Ah, ce obosit sunt paraca au trecut 3 zile"big grin

| RaNdY3 a răspuns:

laughing)))) De unde ai auzit prostia asta?laughing. Ma nu va mai luati dupa diverita tampenii.Nu se va intampla nimicoh go on, totul va fi in regula!

| ItsMatrix a răspuns (pentru RaNdY3):

WTF nu minti lumea straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat, ne vom atrage de un camp magnetic, si cu totii vom intra intr-o alta galaxie cu tot sistemul nostru solar, provocand 3 zile noapte, si o saptamana fara curent.