| adriangrowinglife12 a întrebat:

E cineva din Alexandria care stie shaormerii/fast fooduri cu mancare buna? Nu as vrea sa aleg random ca am avut experiente naspa. Mersi!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă o plimbare prin orășel și unde-ți miroase ție bine, de acolo iei!

| adriangrowinglife12 explică (pentru sierra1):

Mersi pentru sfat! Dar nu merge asa cu fast-food'urile ca toate miros binelaughing dar nu stii ce pun in ele.

| sierra1 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

" nu stii ce pun in ele."

nici nu interesează, dacă ai știi și ai vedea toate detaliile n-ai mai mânca in oraș, niciodată

| Brizbriz a răspuns:

UTmfG (use the mf google)
https://goo.gl/maps/wTzeLoYwmwpv5qum9