| efimash a întrebat:

Cum sa ma ingras dar fara fast fooduri

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Unii vor sa slabeasca si nu stiu cum, sigur vrei sa te ingrasi? E mai usor sa pui decat sa dai jos. Nu mananca la ore fixe. si mananca dupa 6. vezi ca painea alba ingrasa

| TąNyą a răspuns:

P. S - nu te indopa cu tot felul de pastile!

| CM7YRE a răspuns:

Cumpara-ti niste proteine sau suplimente alimentare de pe diferite site-uriwinking

| danutzzz1992 a răspuns:

Interesanta intrebarea, multi vor sa slabeasca si nu stiu cum, referitor la tine, manca putin si des, paine si cartof si multa lene!

| poppies a răspuns:

Ia vitamina A... te asigur ca te vei ingrasa...am luat eulaughingaveam 45 de kg si acum am .49.cam asa. dar am luat 2 saptamana cam asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai umbla si tu pe soarele asta.Stai cu fata-n sus la umbra.