| Loveyourself a întrebat:

E doar o intrebare! deci....regele si regina isi au copii numiti sub forma de print sau printesa....imparatul si imparateasa au tot asa sau altcumva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si progeniturile imparatilor se numesc print si printesa, cu unele particularitati, de la tara la tara, de ex, in Spania se numesc infante si infanta. Numai bine!

26 răspunsuri:
| Kramerwalt a răspuns:

E tot asa! Dar de ce intrebi asta? Ti-ai ales meseria?

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Ce vr sa spui?

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Ma gandeam ca ai vrea un viitor stralucit ca printesa, sau print ce oi fi tu!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Am mentionat ca e doar o intrebare si oricum nu sunt un copil sami doresc asa ceva! de curiozitate doar...

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

happy eu sunt un copil si acum mai facut pe mine sa doresc!sad

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Bravo tie!happy

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Si voi avea multe palate si servitori care voi face ce spun si-mi voi aduce aminte ca tu mi-ai starnit idea de a fi asa ceva! Orice ai face nu ma trezii din visat.

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Ce imaginatie!laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Glumesc si eu ce sa fac, doar la partea cu visatul bine-inteles!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Mda e ft bine sa vizezi sa stii ca eu sunt tot timpul intr-o alta lume niciodata cu picioarele pe pamant! dar mie imi place sa-mi imaginez chestii din viata reala doar ca altfel intr-o alta perspectivalove struck

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Frumos ar trebui sa scrii, o poti face despre mine si castelul meu cu ponei zburatori.day dreaming

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Poza si numele arata ca esti baiat nu? ponei zburatori?laughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Bine unicorni zburatori, apropo trebuie sa-l trimit pe Jimy sa-i hraneasca treaba de print este foarte grea! whew!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

A nu...treaba cu poneii sau unicornii cum o fi, e o treaba de fete nu?rolling on the floor

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Asta crezi tu habar nu ai cat de greu este pentru mine ca print sa zbor cu animalele astea periculoase pe fiecare culoare a curcubeului strigand de acolo de sus:Hanry pune-mi jos paturica mea roozzzzz! apropo cred ca in timp ce vorbim se pregateste lapticul fierbinte.

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

laughinglaughinglaughinglaughingdoamne!

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Sper ca sti ca glumeam.scuze daca te-am suparat cu ceva, erau doar niste glume!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Mai suparat? nici voorba mai facut sa rad oricum nu eram in toane bunelaughing

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

happy mie in noaptea trecuta mi-a murit catelusul, nici eu nu eram in toane bune, dar Dumnezeu m-a ajutat sa trec mai departe si sa fiu fericit in continuare!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

sadsadce pacat! mie deocamdata n mi-a murit niciun animal drag dar nu stiu ce as face daca miar muri pisica! apropo are primii ei copilasilove strucklove struck

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

SI a mea la fel, o sa nasca!love struck O sa fiu un print cu pisicute!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Ce pisica ai?

| Kramerwalt a răspuns (pentru Loveyourself):

Nu cred ca este de rasa, a venit la mine in curte aproape moarta si am crescut-o! Era si iarna si-mi era mila de ea!

| Loveyourself explică (pentru Kramerwalt):

Asa a aparut si a mea din senin eu eram cu mama la dentist si a gasit-o tatilove struckera cam prin septembrie cred ca in vara mi-a murit o pisica batraana rau de tot(15 aniclown

| Kinder1998 a răspuns:

E la fel!

| Kinder1998 a răspuns:

Dai funda? am raspuns primul happy