| Oliv99 a întrebat:

E un baiat cu care ies mereu afara cu prietenele mele.
La inceput il credeam un prost,iar acum imi place de el si celei mai bune prietene a mea ii place de el. Toti am incercat sa ii facem sa fie impreuna,dar eu as vrea sa fie cu mine... si am vorbit o data cu el pe fb. si nu mi-a zis porecla pe care mi-o zicea afara,m-a intrebat daca mai ies si din astea, se uita mai ciudat la mine, dar statea mai mult dupa prietena mea. Prietenii nostri vor sa ii faca sa fie impreuna si imi zic sa ii ajut si eu... il plac sad sad. Crede-ti ca ma place? Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? sadsadsadsad

2 răspunsuri:
| iLuzye a răspuns:

Daca te-ai baga cu el, atunci tot grupul te-ar crede o tradatoare... Nu te mai implica nicium.

| gabita89roxi a răspuns:

Nu-i da importanta lasa-l sa ii placa lui de tine nu tie de el mai intai imbracate cu haine frumoase si dupa lasa-l sa vina totul de la sine date pe langa el