| CoryCorina a întrebat:

Ei bine ma stiti cumva tablitele acelea cu modele si stampila? Am trei feluri de unde mai pot achizitiona?

4 răspunsuri:
| CoryCorina explică:

Sunt din bucuresti

| anutza97 a răspuns (pentru CoryCorina):

Buna CoryCorina, ai putea sa-mi spui si mie pe unde le ai achizitionat, vreau si eu dar nu stiu unde sa gasesc, sunt tot din bucuresti.Multumesc anticipat.

| CoryCorina explică (pentru anutza97):

Pai mi'e mi le'a adus cineva dar din cate am auzit in bucurobor sunt muuulte lucruri de unghiiii mai este si un site... numa ca sunt destul de scumpe big grin happy

| karla2010 a răspuns:

Pai daca stai in bucuresti sau in satu mare incearca la magazinele mari de ge real kaufland sau mai stiu si eu ok!