| RedRoses a întrebat:

Hey TPU....Pe la sfarsitul lunii mai mergem in excursie...Ati putea sa imi dati niste idei : ce sa facem (jocuri,ce sa ne ducem, etc).
Mergem pe 2 zile (sambata si duminica)
DAU FUNDITA LA CELE MAI MULTE SI BUNE IDEI!

Răspuns Câştigător
| Teemo98 a răspuns:

Sticluta,adevar sau provocare,fete filme sau baieti, concurs de bancuri, mima,lapte groshappy, ceva fotbal daca aveti conditii, carti, table, sah, etc daca mai ai nevoie da-mi mesaj ca mai ma gandesc.

2 răspunsuri:
| MetallZuZ a răspuns:

Pai la jocuri puteti juca:
-adevar sau provocare.
-T.O.M.A.N.A.P(tari,orase,munti,ape, nume, animale, plante).
-flori, fete sau baieti.
-sticluta.
-monopoly(va puteti aduce).
-remy(va puteti aduce).
-sah(va puteti aduce).
-baba oarba laughing.
-rece-cald.
-spanzuratoarea.
-x si 0....cam atat, sper ca ti-am fost de ajutor. happy Funda? big grin

| crys23 a răspuns:

Noi când ammfost 2 zile la Sălciua ne-am adus multe chipsuri su suc.Am avut monopoly, am jucat adevăr sau provocare dar cel mai mult ne-am distrat spunând poveşti de groază noaptea.