| Geo353 a întrebat:

Elefant.ro.Am comandat 2 carti, dar nu in acelasi timp.Una am comandat-o pe la 3 si una pe la 7 seara.Platesc transportul pentru amandoua sau pentru fiecare in parte?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Platesti doar o data pentru amandoua.

| unprietenaproape a răspuns:

Probabil ca o sa vada ca este vorba de aceeasi adresa, persoana si o sa ti le aduca pe amandoua

| theodorafemme2001 a răspuns:

Din cate stiu, transportul este gratuit. in orice caz, o sa-ti vina in acelasi pachet
=> platesti doar o data.

| Levelstar a răspuns:

Depinde daca ti le aduce amandoua odata, daca le aduce una odata si cealalta mai tarziu platesti de 2 ori

| poisonedheart a răspuns:

Depinde. Dacă prima carte a fost deja trimisă până să o comanzi pe a doua, vei plăti pentru fiecare în parte.