| maroors57 a întrebat:

Buna ce-i ce au comandat de pe bookzone carti, îmi puteți spune atunci când comandați mai multe cărți, transportul se plateste pentru fiecare carte în parte? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Poti sa faci o comanda si sa iei 10 carti de exemplu, platesti o singura data transportul comenzii nu de 10 ori.
Doar daca dai comenzi diferite, de exemplu azi 2 carti si maine 3 atunci platesti de 2 ori sa zicem, dar daca faci o singura comanda si cumperi in acelasi timp 10 produse in aceeasi comanda, platesti o singura data transportul.

Sper ca te-am lamurit.
Numai bine! Lectura placuta

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu,se plateste pentru toate cartiile comandate