| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am comandat o carte de pe elefant.ro.Am platit 45 de lei si costurile de livrare am inteles ca sunt 15 lei la comenzile sub 299 de lei?
Daca e cineva care stie cum e, sa imi scrie va roghappy

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca comanzi carti in valoare de peste 299 lei, transportul este gratuit.
Daca esti sub 299 atunci platesti 15 lei (vezi ce scrie pe site, atunci cand selectezi sa cumepri cartea respectiva, daca se aplica pe fiecare carte sau pe un anumit gramaj).

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mie mi-au trimis email si acolo
Scrie ca tranport 0 lei
Poate ca voi plati cand il primesv sau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca scrie costul zero, atunci pretul transportului poate fii cuprins in pretul cartii, sau este gratis.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ok
O sa aflu mainehappy
Mersi mult

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ai cumva idee daca la sosire pot plati si cu cardul sau numai cash?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai cum sa platesti cu cardul, ca nu vine nimeni la usa cu masina eftops (de tras carduri bancare). Trebuie sa ai cash pregatit, ca altfel nu-ti lasa pachetul, trebuind sa te duci la sediul lor sa-l ridici, mai tarziu.