| Rebecaaa29 a întrebat:

Era un status ca : cine nu citeste acest status primeste nu stiu ce... deci cine e castgatorul? ceva de genu`. Cum era? Imi puteti da statusuri haioase? Multumesc si

Răspuns Câştigător
| ClaudiaaMM a răspuns:

Ofer o vila cu piscina, 3 mertzane si pe nevasta.mea celui care NU citeste acest mesaj...DECI...cine e castigatoru?laughing

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Intra pe www.statusuri.ro acolo ai statusuri pe categorii si sunt o multime nu te mai saturi de ele! Have fun! Funda?

| DruggedCandy a răspuns:

Ofer 50.000 euro celui ce nu citejte acest status:*