| Pufoshenia a întrebat:

Este adevarat ca pamela din metin2 ro a murit in accident de masina? Zic cei de pe youtube ca a murit in accident. Este adevarat?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xcel98 a răspuns:

Da e adevaratlaughing funda?

| ピンク a răspuns:

Asa am auzit, crede-ma am fost si eu foarte sokata pentru ca o cunosteam si era o fata chiar de treaba dar asta este. uneori, neatentzia in trafic poate costa o viata! Pamy era o fata extrem de buna si chiar nu merita asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff...voi si metinul vostru. Voi nu aveti forum ma?

| KingofWaR1 a răspuns:

Vezi ca fratele unui prieten vorbeste cu prietenu lu pamela deci...Nu a murit!