| Orbithh a întrebat:

Este adevarat ca rujul de volum chiar da volum si ca atunci cand il aplici pe buze simti intepaturi in buze?

8 răspunsuri:
| queenazalea a răspuns:

Cel de la AVON.Da.Am si eu 2:unul transparent si unul roz.Culoarea nu mi se pare ca difera, pentru ca rozul [cel putin] se vede tot ca o nuanta de transparent.Si da, simti niste intepaturi dar nu foarte inconfortabile, mie imi plac acele intepaturi happy

| Orbithh explică (pentru queenazalea):

Deci iti face buzele mai mari? Eu le am foarte mari. dar curiozitatea. big grin

| queenazalea a răspuns (pentru Orbithh):

Nu.Mie nu mi se pare.Prima oara cand l-am incercat am crezut ca da, dar am vazut "Before si After" [Inainte si Dupa] nu mi s-a parut cine stie ce volum.Parerea mea este ca nu da volum deloc,doar ti se pare, pentru ca, totusi, este luciu de buze si normal ca ti se pare [in cazul acestui luciu]. Concluzie:nu da volum, doar ti se pare big grin Sper ca te-am ajutatwinking

| Orbithh explică (pentru queenazalea):

Da,intr-adevar m-ai ajutat.Dar eu tot il comand. Iubesc culoarea :3. Mai am o micaa intrebare.Sunt reprezentant.Si e prima data cand dau comanda, cum trebuie' sa fac? laughing

| queenazalea a răspuns (pentru Orbithh):

Abia acum am vazut raspunsul....nu mai ai nevoie nu? laughing
Scuze, abia acum am vazut laughing

| Orbithh explică (pentru queenazalea):

Nicio problema. :*

| WeAreSmart a răspuns:

Nu prea da volum doar ti se pare, si nu inteapa

| Anailyn a răspuns:

Am si eu un astfel de luciu, nu ruj, dar nu mi se pare ca iti da nj ce volum(eu am buzele foarte mici si subtiri) dar da, simt intepaturi, nu sunt inconfortabile, chiar din contra, insa poti sa iti cumperi un astfel de ruj pentru ca este bun.