| xLittleAngelxD a întrebat:

Este adevarat ce se zvoneste ca Joe este din nou impreuna cu Demi?

Răspuns Câştigător
| Ilusion :X a răspuns:

Se zvoneste, da nu e adevarat laughing

5 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Nu cred.
Putin probabil.

| Dreamy a răspuns:

Nu e adevarat, Joe Jonas este impreuna cu vedeta Twilight, Ashlee Greenn iar Demi este internata intr-o clinica de boli mintale deoarece a batut o dansatoare

Uite, citeste aici:http://www.myidol.ro/demi-lovato-data-in-judecata-de-alex-welch.html

| VIRUSX a răspuns:

Da

| aripifrante a răspuns:

Aoleu, alta obsedata de Demi...Nu si nici nu ma intereseaza. Ce? Daca se impaca ti-e bine tie sau cum?

| tatiana4all a răspuns:

Eu nu am auzit nimic de genul, dar i-am văzut semnele de la mâini, cred că a încercat să își taie venele...nasol!