| Madalina_2286 a întrebat:

Este adevarat ca Joe Jonas si Demi Lovato se iubesc?

Mi se parea mai potrivita Taylor Swift(Joe Cu Taylor au fost impreuna)

Este adevarat sau este doar un zvon?

16 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu este un zvon, este adevarat si chiar v-or sa se si casatoreasca in toamna. Mie nu mi se pare ca se potriveste cu Taylor deloc.

| Oana4340 a răspuns:

In emisiunra radio "Access Hollywood", Demi Lovato a recunoscut ca intre ea si Joe Jonas exista ceva special, ca el este incredibil, este cavaler, este perfect.

Va multumim pentru vot!
Iti place cantecul "Take A Wave"!

Total voturi: 1590
Da, e super!
1322 voturi(83. 14%)
Nu, este asemanatoare cu alte piese de gen!
268 voturi(16. 86%)
Afla mai multe despre:
Demi Lovato, DisneyNature, Joe Jonas, Make A Wave, relatie de iubire Demi Lovato merge la cumparaturi insotita de bodyguard! GALERIE FOTO! Joe Jonas si Demi Lovato, un nou cuplu? Doua celebritati, Kate del Castillo si Demi Lovato, aceeasi rochie! Cui ii vine mai bine? Miley Cyrus si Demi Lovato se implica in lupta impotriva cancerului! Demi Lovato a lansat videoclipul pentru melodia "Gift for a Friend" Demi Lovato nu mai e cu Trace Cyrus: e prea mica pentru el! Demi Lovato vs Paris Hilton Zac Efron & Vanessa, Demi & Joe Jonas, Selena Gomez & Nick Jonas! Care e cel mai hot cuplu? Prezentatorul emisiunii a intrebat-o pe Demi Lovato daca este adevarat ca iese cu unul dintre Jonas Brothers. "poate", a raspuns artista. " Cu cine? Cu Joe?", a continuat jurnalistul. "Da. El este cel mai bun prieten al meu", moment in care cel care o chestiona pe Lovato a continuat: "Asta inseamna ca ati trecut de la statutul de iubiti la cel de cei mai buni prieteni?", iar raspunsul ei nu a mai lasat loc la nici un fel de echivocuri: "Dimpotriva. Ummm! Este cel mai bun prieten al meu si este incredibil. Joe este un cavaler desavarsit, care ma invita in tot felul de locuri minunate. Este perfect".

Cu aceste cuvinte, actrita a confirmat ceea ce se banuia de mult timp, cae a si Joe au mult mai multe in comun decat proiectele profesionale.

Demi Lovato si Joe Jonas au lansat in urma cu cateva zile videoclipul de la piesa "Make A Wave", care face parte din coloana sonora a filmului "Oceans", marca DisneyNature, a carui premiera va fi pe 22 aprilie.

| elle_1922 a răspuns:

Cum sa se casatoreasca ma in toamna?straight face Ea are 17 anistraight face...

| 3u a răspuns:

Da este adevarat nu e un zvon am inteles ca exist posibilitatea sa se casatoreasca in vara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joe si Demi s-au despartit.Cautati pe jonas brothers news pe google in english si o sa gasiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joe si Demi s-au despartit.Cautati pe jonas brothers news pe google in english si o sa gasiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca demi ar trebui sa fie cu joe jonas pentru ca joe a fost mereu langa demi si a sustinuto iar demi la sustinut la fel de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un zvon, cred sa nici nu s-ar potrivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat cred ca se vor casatori in vara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, tocmai s-a despartit de demi lovato si presa americana zice ca ar fi pus ochii pe ashley greenecare joaca in filmul "twilight''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu sigur ca Demi lovato si Joe jonas se iubesc foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar sau si kasatorit eu sun verisoara lui demi si am fost la nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes es mui esierto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA este adevarat urmeaza sa se casatoreasca.

| justlove007 a răspuns:

Ba chiar s'au despartit joe si demi si taylor nu are nici'o legaturatongue