| alexx102428 a întrebat:

Este adevarat in timpul somnului ceasul de mana se da jos sau se poartă ceasul de mana si in timpul somnului?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai dormi cu el? Eu nici macar prin casa nu-l port. Il pun cand ies, il dau jos cand ma intorc acasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand te culci, dai ceasul de la mana jos, iar telefonul il pui la incarcat intr-o alta incapere sau la 4-5 m departare de locul unde dormi.
Se recomanda dusul inainte de culcare si purtatul unei pijamale comode, care sa permita venelor sa fie relaxate si circulatia sangelui sa se faca usor.
Ceasul, bijuteriile si alte chestii care iti stranguleaza mana, piciorul sau gatul, terbuiesc eliminate pe timpul somnului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum intru pe usa in casa il dau jos. Daramite sa dorm cu el

| venividivici2017 a răspuns:

Cand dormi, visezi, te uiti cumva la ceas?! Ce rost are sa porti ceasul la mana atunci? Plus ca mai este si incomod, cine stie ce se poate intampla

| georgyanaaa a răspuns:

Daca este slabit se da singur jos adc scapa cand misti mana dar daca vrei tu sa il tii la mana cand dormi dar iti face semn

| acidelic a răspuns:

Daca nu este waterproof poti sa faci si baie cu el. Succes

| 8k7779kko a răspuns:

Eu,cel putin il dau jos cand ma culc, si cand fac baie, chair daca este waterproof...Eu iti recomand sa il dai jos cand te culci.