| adriangabor92 a întrebat:

Este bun windows 7 ca unii zic ca da, altii nu. Astept raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător

Da este foarte bun pentru ca are mai multe optiuni dar e schimbat mult fata de windows xp. Fundita?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu cred ca este cel mai bun program de operare de la Microsoft.

| BruneTTe a răspuns:

Eu il am... Windows 7 ultimate. si abia astept sa scap de el laughing. se blocheaza uneori si trebuie sa ii dau restart. si nu`s singura la care i se intampla astea. si totusi unii spun ca le merge bine. acu` nu stiu ce sa zic :-s de fain e fain. dar. laughing

| evoke a răspuns:

Mie una nu mi-l place.straight face Ai mai multe optiuni la el, dar merge greu ca naiba.oh go on Mi-am instalat Windowsul acum cateva zile, si imi merge ca naiba.:-l
Deabea astept saptamana viitoare sa scap de el.straight face

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

E super bun

| Smackdown a răspuns:

E bun...eu il am si merge super :d

| Nane a răspuns:

Este foarte bun... unii zic ca nu-i bun deoarece nu au cerinte minime pentru el... daca au 512 mb RAM, normal ca nu le merge binewinking

| beatleman a răspuns:

Este bun dar nu prea.Este o combinatie intre Windows XP si Windows Vista.Cred ca-ti dai seama:daca ai avut Win XP si instalez Win 7 no sa-ti mearga toate programele. Dupa primele luni de folosire se sterg driverele. Ocupa memorie multa 27 GB in C. Uneori Internet Explorer 8 nu merge da eroare de registru...Mai bine ramai la XP sau Vista.

| change12 a răspuns:

E foate bun daca nu joci metin2 ro e super

| Alinu7 a răspuns:

Este foarte bun Ws 7! de anul trecut nu am mai reinstalat WS si merge perfect pana acum si o sa ma mai tina mult si bine happy

| Bilqux a răspuns:

E ff bun! eu am windows 7 si merge super!happy

| ionika2010_1947 a răspuns:

Buna! Da este cel mai nou dar si cel mai bun windows. Ți-l recomand! Funda?

| Dragos_3945 a răspuns:

Winodws 7 da este bun deoarece ai mai multe opriuni la el