| Dyanes a întrebat:

Un baiat uita o fata virgina, la care a fost primul? big grin
Astept raspunsuri sincere...

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu unde vrei sa ajungi cu intrebarea asta? nu e ca si cum fiecare barbat ar avea aceleasi sentimente si acelasi mod de gandire.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce simte baiatul pentru acea fata.
Daca 'relatia' a fost mai mult o aventura pentru el, cel mai probabil o va uita. Poate nu de tot, dar oricum nu va acorda atentie evenimentului.
Daca intre ei a fost o relatie sincera, bazata pe sentimente, nu o va uita, insa nu din cauza virginitatii, ci a relatiei.
Prima data e importanta pentru fete, pentru baieti e o simpla partida, pentru mine cel putin una cam lipsita de placere.
E adevarat, sunt cativa distrusi care prostesc fete virgine apoi isi iau talpasita, insa asta nu pentru ca ar fi atat de misto sa te culci cu o virgina; probabil sunt complexati, si prefera o virgina in locul unei fete cu experienta, ca sa nu fie comparati.
P.S.: Judecand dupa intrebarile tale anterioare, cred ca ex-ul tau (care mai are o relatie simultan) incearca sa te convinga sa faci acest pas cu el. Parerea mea e sa nu cedezi. E un obicei intre baieti, ca atunci cand pui punct unei relatii, sa te poti lauda "macar am f^tut-o".
Asteapta macar o relatie care merge, ca sa faci pasul asta, nu ceda cu fostul, ca nu degeaba v-ati despartit.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă "beneficiază" de mai multe, e posibil să le piardă (și) numărul... Tu, cu siguranță, nu-l uiți, dar de el, nu pot spune același lucru. Depinde de băiat, fiecare om e diferit.

| vocea a răspuns:

Draga dyanes, avand in vedere ca ca am o usoara experienta iti spun ca niciodata in vecii vecilor nu se va intampla asta, nu are cum sa uite o fata virgina fiindca acolo este madira lui de barbat in aceea fata si o sa il deranjeze apoi daca se despart ca altul o sa intre in locul unde el a dominat, acesta este cel mai sincer raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde peste cine dai sau alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei da.din pacate...

| dusmanul86 a răspuns:

Fata nu o sa il uite dar pentru el o sa fie doar un trofeu