| tdsis a întrebat:

Este cineva aici care are nevoie de ajutor sau sa ii construiesc un site de la 0? Folosesc subdomeniu, adica e gratuit, dar va puteti pune domeniu, daca va cumparati,. Bineinteles site-ul nu il fac gratuit, dar suma consta in credit cosmote si e una mica.Multumesc pentru timpul acordat! Pentru mai multe detalii dati add la vero.ady4ever@yahoo.com

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Cate H1 poti pune intr-un site?
Sunt curios cat cunosti tu in domeniu.

| tdsis explică (pentru Seby90):

Daca te referi la headings sunt 6. oricum nu te-ai exprimat corect.
Pana la urma e problema mea cat stiu, ok? Daca eu fac site-ul iar cumparatorul e multumit, care e problema ta pana la urma?

| Seby90 a răspuns (pentru tdsis):

H1 este primul heading dintr-un site si poti avea doar unul singur

Te-ai facut de cacao, pa.

| Visionfree a răspuns:

Subdomeniu si host moca? Si cainele meu stie sa faca asta.

| tdsis explică (pentru Visionfree):

Ma bucur ca ai un caine care poate concura lejer cu inteligenta ta!