| tdsis a întrebat:

Salutare tuturor! Este cineva aici care are nevoie de ajutor sau sa ii construiesc un site de la 0? Folosesc subdomeniu, adica e gratuit, dar va puteti pune domeniu, daca va cumparati, Va pot arata si un site facut de mine sa va faceti o parere.Bineinteles site-ul nu il fac gratuit, dar suma consta in credit cosmote si e una mica.Multumesc pentru timpul acordat citirii anuntului!

5 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Lasa-mi un id

| tdsis explică (pentru Instinkt):

Vero.ady4ever@yahoo.com

| neutrino a răspuns:

Geniala ideea! Multumim foarte mult pentru ca te-ai gandit la noi!

| Twilightthevampires a răspuns:

Fratica m-ar interesa dar nu acum ca nu sunt in tara, chiar nu se poate acum, cam in cateva saptamani,
Da-mi add la le0nash@yahoo.com
si am sa te anunt cand am nevoie happy

| tdsis explică:

Pentru mai multe informatii contactati.ma la
vero.ady4ever@yahoo.com