| anonim_4396 a întrebat:

Esti batman (conducator de tramvai). La o statie coaboara 6 pasageri si urca 3. La alta uraca 1. Apoi coboara 2. Dupa cateva statii coboara 2 si urca 1. La alta coboara 5. Cati ani are batmanul? Cine raspunde sa-mi justifice raspunsul! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| nastasevioleta a răspuns:

Batmanul are 17 ani, pentru ca eu am 17 ani si eu sunt batmanullaughing.

| anonim_4396 explică (pentru nastasevioleta):

Bravooo!

| hannibal a răspuns (pentru nastasevioleta):

De unde stii? sau cum de ai ajuns la concluzia asta! sunt curioasa.laughing

5 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

E vatman nu batmanwinking

| NeimaginabilA a răspuns:

50 de ani deoarece observa cele mai mici detalii ale vietii.

| Valentyn22 a răspuns:

Deci sunt batman neinfricat si cutezator conduc tranvaiu ok pana aici fail laughing)))