| toyyfactorii a întrebat:

Eu am foarte mult timp liber si nu stiu cu ce sa mi-l ocup. va rog prpuneri

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Hello!
uite câteva propuneri:
-fă sport(vei arăta şi bine+că este şi sănătos)
-desenează
-încearcă să îţi descoperi talentul, făcând tot felul de activităţi care îţi trec prin minte în momentul respectiv
-compune
-cântă
-dansează
-mai scrie în jurnal. aşa te vei,, descărca"cât de cât
-uită-te la televizor
-citeşte
-vorbeşte cu prietenii tăi şi stabiliţi să ieşiti undeva în seara asta
-mai ajută oamenii de pe TPU

sper că ideile au fost bune şi suficiente. distracţie plăcută!happy

2 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Daca esti fata poti sa te ocupi cu hand-madeul sau sa faci bratarile prieteniei, uite idei gasesti aici :
http://brigadelle.blogspot.com/
Daca esti baiat poti sa faci o afacere sau sa lucrezi ( daca virsta iti permite)
Sau cel putin ajuta parintii. Si daca esti fata poti sa ai o afacere cu ajutorul campaniilor ca Avon, Oriflame si altele, adica sa fii reprezentat, dar acum e plina tara din de-astia `

| Element25 a răspuns:

Te poti duce afara sa faci ceva(eu de exemplu ma dau cu skate-u), sau sa te uiti la un film sau la un serial(eu ma uit la Heroes) sau te uiti pe facebook pe DeMotival [Ro] e o pagina mistohappy
Asculta muzica, deseneaza, cheama-ti un prieten si faceti ceva interesant[eu ma filmez cum cant sau mai stiu eu celaughing, apoi ma uit la videoclipuri sa ma amuz].
Momentan nu mai am ideithinking
Oricum, sper ca te-am ajutat cat de cathappy