| anonim_4396 a întrebat:

Eu am mult timp liber si nu am ce face, iar intr-o zi m-am apucat sa desenez personaje anime(desene animate japoneze) si chiar im ieseau bine. Puteti sa imi dati vreun site unde sa invat mai multe despre cum pot desena personaje anime? va multumesc

Răspuns Câştigător
| rukimika a răspuns:

Sait nu am, dar eu tot desenez cu ajutorul unor schite...ti leas trimati da nu stiu cum, is la mine in comp.

| roZatoare a răspuns (pentru rukimika):

Poti sa le pui pe un site si dupa sa pui link-ul aici.

| rukimika a răspuns (pentru roZatoare):

Bine, o voi face

| roZatoare a răspuns (pentru rukimika):

Merci mult

6 răspunsuri:
| rukimika a răspuns:

Uite nu stiu p ce sait sa ti le oun, dar dam skaipul tu si o sa ti le trimat.

| Marraaaa a răspuns:

Nu prea gasesti siteuri.si daca gasesti nu prea te ajuta. incerca sa iti cumperi carti de desen sau sa iei meditatii( asta in cazul in care chiar iti place sa faci asta si vrei sa avansezi) sau sa incerci sa cauti anumite poze sau desene pe calculator sa le memorezi si apoi sa le faci din mintewinking