| Crinutza123 a întrebat:

Dati-mi va rog un site de pe care sa invat sa desenez desene cu anime/...va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| adikiller1 a răspuns:

Http://www.desenatori.ro/desen-1048486.htm sper sa te ajute

12 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Fa-ma sa inteleg cum vrei sa desenezi cu animale laughing bagi pisica in tempera si dai cu ea pe hartie/peretihee hee?

| Crinutza123 explică (pentru IMC90):

Ma desteptule tu poti face diferenta intre anime si animale?

| IMC90 a răspuns:

Nu, pot face doar diferenta intre agramati si persoanele cullte...

tu esti departe de a face parte din a II-a categorie. Nu ti se pare nimic anormal in exprimarea ta? nu ti se pare ca lipseste o virgula?

| LittleNeko a răspuns (pentru IMC90):

Da tare destept mai esti tu ma, afla mai intai ce i alea anime si apoi comenteaza a zis ca vrea sa invete sa deseneze DESENE cu anime, cu alte cuvinte vrea sa invete sa deseneze desene care contin anime, sau mai pe intelesul celor grei de cap ca tine, vrea sa invete sa deseneze desene care contin personaje din anime

| IMC90 a răspuns (pentru LittleNeko):

Ai intarziat putin cu replyul asta. Nu mult, cam vreo 7 luni laughing

| IMC90 a răspuns (pentru LittleNeko):

P.S: You cannot fathom the immensity of the fu ck I do not give despre raspunsul tau tau laughing Asta ca sa fiu on-topic.

| adikiller1 a răspuns:

Anime desteptule nu animale

| IMC90 a răspuns (pentru adikiller1):

E acelasi lucru, propozitia este la fel de gresita dpdv logic...

| Miauti a răspuns:

Sau daca doresti sa te apuci de manga. uite aici cateva situri:

http://miauti.blogspot.com/ (sectiunea >> others ones

| firefox6 a răspuns:

Iti recomand videoclipurile lui mark crilley si sophiechan90 de pe youtube