| CreepyCrow a întrebat:

Eu am parul drept, colega mea il are...cum sa zic? intr-un fel,, umflat,, cum sa-l am si eu asa? ea a spus ca in ziua aceea s-a spalat, l-a pieptanat bine si restul, am facut si eu asa(de cate ori nu) si tot nu se poate, ajutor!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În afară de forma dată părului pentru a avea volum folosește șampon pentru volum.
Pa, pa.

| Alina0491 a răspuns:

Eu ca sa-l am mai umflat il usc cu feonul si stau cu capul in jos.

| CreepyCrow explică:

Nu prea m-ati inteles dar multumesc pentru ajutor, intr-un fel parca ar fi uscat sau nepieptanat(stiu ca este dar asa arata)

| scully a răspuns:

Spala-te cu un sampon pentru volum.:-D

| amaranth a răspuns:

Cred ca. am inteles ce vrei sa zici.

deci. lasa-ti capul putin inclinat. pe`o parte. sa zicem dreapta. ia o perie. si treci de mai multe ori cu peria prin el. si rapidhee hee

si asa faci pe cealalta parte.adica. pe stanga happy

cred ca la asta te referi :-s

daca nu. sorry. poate nu am inteleshappy

:*

| ChristineLoveYa a răspuns:

Ea il tapeaza de aia are parul asa `umflat` adica cu volum
http://www.youtube.com/watch?v=HQO86Y4LYUA&feature=player_embedded uitate ca sa stii cum sa te tapezi. Funda si Puncte te rooog

| celmaitare a răspuns:

Da, se numeste sa ti-l tapezi. cauta pe net filmulete ca asa din descriere nu intelegi. si astfel ti-l poti umfla intr-o parte sau poti sa til-l faci tot asa :* daca nu gasesti, cand te duci sa te tunzi intreab-o pe fata de la salon cum se tapeaza parul si o sa-ti arate ea. :*

| ZxPoox a răspuns:

Sti care e faza?batting eyelasheshee hee

fetele cu parul drep il vor ondulat sau "umflat"

iar celelalte cu parul ondulat il vor dreptwinking

niciuna nu e multumita cu ce arewinking