| blackangel95 a întrebat:

Mi-a spus o colega, k ea dupa ce si-a facut baie nu sa pieptanat si sia prins parul si i sa facut cret. Si vreau sa fac si eu la fel dar nu stiu cum sa il prind coada sau coc, ca sa unduleze, si sa ma usuc, cu feonul sau sa il las sa se usuce singur? Am nevoie de parerea voastra. Dati. mi niste sfaturi plzzzz urgeeeeent. Dau fundita!

8 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună! Știu și eu faza, este veche, am și încercat-o. Te speli pe cap sau te uzi, îți împletești părul, și țil strângi tare de tot cu gumă, și ca să fii sigură că rămâne așa pune-l și coc și strânge-l tare de tot. După aceea usucă-l cu feonul. Va funcționa cu siguranță! Pa și Baftă! happy Fundă?

| blackangel95 explică (pentru Miza):

Ce? imi spui sa imi pui guma in cap si vrei sa iti mai dau si funda?

| Miza a răspuns (pentru blackangel95):

Gumă de prins părul măi, nu din aia de mestecat straight face

| blackangel95 explică (pentru Miza):

Aaaaa scuze se spune elastec de par nu guma...ce draq m-am si speriat ma revansez acum cu o funda mare!love struck

| Miza a răspuns (pentru blackangel95):

Scuze anticipate din partea mea că nu m-am exprimat corect. scuze încă odată. și mersi frumos pentru fundiță kiss

| blackangel95 explică (pentru Miza):

Nu-i nimic se mai intampla sa gresim si mersi pentru raspuns.

| ALeXsSaY a răspuns:

Pai ti-l dai cu spuma si te culci cu el ud big grin asa face verisoara mea.bine il prinde coc big grin

| AnaCraciunCt a răspuns:

Baga degetele'n priza dar sa fii uda pe maini, chiar dupa ce iesi din baie o sa fii foarte frumoasa si o sa-l ai mai cret decat a lu colegata