| PunkLollipop98 a întrebat:

Eu am trimis o solicitare de pr pe facebook.vad ca persoana pe care am adugat'o la lista de prieteni tot intra pe facebook si nu stiu daca mi-a dat add.pe profilul ei scrie friend request sent. e posibil sa ma fii respins permanent?

Răspuns Câştigător
| lizzy01 a răspuns:

Cred ca inca nu a raspuns...adica stii ca atunci cand cineva iti cere prietenia apare si varianta "Not Now", si cred ca a ales-o pe aia... daca vrei neaparat sa afli, trimite.i mesaj privat big grin

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce nu? Nu e nimeni obligat sa accepte toate cererile de prietenie trimise de prieteni ai prietenilor prietenilor. De ce as accepta o cerere venita de la cineva total necunoscut?

| mOcoOvu a răspuns:

Nu. Probabil ca nu stie cum sa accepte... thinking Dar cu siguranta nu te-a respins.

| PunkLollipop98 explică:

@ardnaxur1961 problema e ca ne cunoastem laughingUnei pr de-a mea i-a dat add dar mie nu si sunt doar curioasa sa stiu daca m-a respins.

| criss13ever a răspuns:

Poate da dar ai rabdare asa mi s-a intamplat si mie ca un prt si acum mi-a dat accept:*:*:*