| NICKSOOO a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care utilizeaza (folosesc) facebook-ul. Dupa ce adaugi pe cineva in lista de prieteni, mai nou, daca dai apoi refresh la pagina; iti apare putin mai in dreapta " Friend Request Sent"; iar acolo dai click iti apar mai multe categorii ( ex. eleva etc). pentru a primi cererea de prietenie persoanei careia i-ai trimis-o mai trebuie sa aleg si o optiune dintre acelea. Daca da, de ce? Daca nu, de ce mai sunt date (care este rostul lor?!). Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Licurici05 a răspuns:

Buna! deci nu trebuie sa dai clik pe nimic.iti scrie friend request sent ca sa stii ca cererea a fost trimisa iar acele categorii cum ai dat tu ex. eleva sunt grupuri de prieteni si daca pe acea persoana vrei sa o bagi intr'un grup dai clik pe unul dintre acelea daca nu o sa fie ok. sper ca te'am ajutat. fundita?