| EllysS_4019 a întrebat:

Buna:* intrebarea mea este legata de facebook.cand eu scot o persoana din lista de prieteni a mea si acea persoana la fel. dc nu mai pot sa o bag inapoi in lista? sau daca pot cum pot face asta? ca unde trebuie sa o adaug la prieteni scrie:"friend request sent", dc? dau fundita pentru raspunsul cel mai clar si daca s-ar putea si o solutie ca sa bag persoana inapoi in lista:* fundita restul vot:X

Răspuns Câştigător
| eu_3719 a răspuns:

Vezi ca in stanga scrie cancel friend request dai acolo si dupa ii mai trimiti o cerere de prieteniewinking