| elenaionescutpuuuu a întrebat:

Eu am un caz mai dificil. Sper sa imi da-ti un sfat!
Eu m-am indragostit de un baiat de clasa a - 8-a
L-am intrebat daca ma iubeste dar. el mi-a spus ca nu.
I-am cerut prietenia dar el a acceptat
Am stat timp de 1 saptamana si ne-am despartit fiindca el nu a mai vrut.
Acum, toata scoala cred ca stia lucrul asta...
Mi-e frica sa nu afle mama pentru ca ea este mai dura cu astea...
Dati-mi un sfat!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti face probleme, la varsta ta nu cred ca poate fi vorba de dragoste si o sa mai ai asemenea experiente pana o sa ajungi majora si o sa-ti gasesti alesul.
Cat despre faptul ca afla scoala ce-ti pasa, nu esti prima si nici n-o sa fii ultima si stii vorba "totul tine 3 zile".
Cu mama ta este bine sa ai o discutie din propria initiativa.
Succes!

| khrys a răspuns:

Pai incearca sa fi destul de discreta. AM totusi o intrebare ce clasa esti si mama ta vine des la scoala? Ca daca vinr nu r greu caa un prof sa-i zica asta daca profii stiu.
Succes!

| chupachups1234 a răspuns:

Si daca afla mama ta ce? Nu ai voie sa fii cu un baiat?

| Al3ka a răspuns:

Daca nu te crede pe tine. e najpa

| The Al3xu7Zu a răspuns:

Vai de mine... si tia inpinso macar?