| TheGrooveStreet a întrebat:

Eu am windows 7 32BIT credeti ca ma ajuta cumva in jocuri daca imi bag de 64 bit? si daca da cum il fac de 64bit?, FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu prea te ajuta pentru jocuri! Iti mai trebuie si un 4 Gb de ram la memorie pentru windows pe 64 bit si ca sa ai windows 64 de bit trebuie sa reinstalezi windows sau daca este original poti sa-i faci un upgrade. oricum in jocuri nu te ajuta mult! Pentru jocuri exista un windows special creat de Microsoft si care se numeste Windows 7 Ultimate Gamer Edicion Nvidia (Multi][86x y 64x]