| YumiSukinanda a întrebat:

Eu candidez sa fiu sefa clasei si am facut un slogan e inventat de mine: eu va voi ajuta, nu sunt o fetita ci sunt altceva, sunt ajutorul vostru, tot ce va doriti, eu va dau puterea sa il impliniti! E frumos?

6 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Suna binisor, dar. nu e prea lung? worried

| YumiSukinanda explică (pentru Sburatorul):

Putin...dar cred cai bine.

| valentin123 a răspuns:

Sa stii ca mie imi place foarte foarte mult daca as fii in clasa ta te-as vota!

| InGERfaraNOr a răspuns:

Da

| Mirunaxa a răspuns:

Hmmm... ar putea sa fie altceva de genu voi fi mereu aici,nu va voi lasa,nu sunt o simpla fata sunt si altceva, sunt un prieten si un sprijin, o stanca puternica de care mereu va veti putea agata, toti impreuna putem castiga si fata zambareata normal! fundita?

| YumiSukinanda explică (pentru Mirunaxa):

Da e frumos dar vreau ceva facut de mine dar m-ai ajutat putin sa modific acolo ceva e bine un vot folofitor si inteligent? (fara suparare)