| Kido0 a întrebat:

Eu port 36 la picior si m-am dus sa-mi iau tenesi noi.si erau nr.39.si iia erau buni de mine.nu a ps bine nr... voi ce ziceti despre asta?

funda acelasi gand ca mine

6 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu am 2 perechi de adidaşi tot 39 şi port 37.Ai mei sunt din străinătate şi acolo ştiu că se întâmplă să nu coincidă multe, dar în România, chiar nu ştiu.
Sayonara!

| MoreFun a răspuns:

Ti-o crescut piciorul... laughing
Numerele difera in functie de magazine.

| BeHappyForMe a răspuns:

Sunt chinazari nu o sa reziste mult incaltarile tale, eu am patit ceva straniu eu port 37 am probat 39 si nici macar varful piciorului nu intra laughing am gasit la alt magazin modelul cautat si nr potrivit si m-am tinut tenesi fix o saptamana si s-au dezlipit sad

Răspuns utilizator avertizat
| 9dianaa a răspuns:

Bună! numerele nu se potrivesc să știi... de exemplu eu am niste teneși care sunt 39 dar eu port cam 37 si sunt foarte buni de mine! :*

| AddaSunnii a răspuns:

Is aia niste nebuni laughing Nu stiu sa numere laughing