| alexandruanghel a întrebat:

Credeți că ar fi ok să port sneakersi / teneși fără șosete/ ciorapi sau cum vreti sa le ziceti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai face asta? Sa iti transpire picioarele si sa se lipeasca de cauciucul ala?

| alexandruanghel explică (pentru suntserios):

Imi fierbe piciorul in sosete... Si orice as face imi miroase ingrozitor.

| suntserios a răspuns (pentru alexandruanghel):

Ia si tu sosete de bumbac nu de plastic

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu este ok incearca sa porti sosete dintr-acelea micute.

| devilshelp a răspuns:

Daca porti fara sosete o sa iti transpire picioarele si o sa inceapa sa miroase atat tenesul cat si picioarele tale. Daca iti transpira in sosete incearca sa te dai cu pudra de bebelusi pe picioare inainte sa iti iei sosetele si sa te speli in fiecare zi

| alexandruanghel explică (pentru devilshelp):

In fiecare zi? Ma spal de cel putin 4 ori pe zi

| devilshelp a răspuns (pentru alexandruanghel):

Daca ai sosete sintetice incearca sa iti iei de bumbac. Si te poti duce la doctor sa iti prescrie ceva