| alexam a întrebat:

Exista AICI, printre utilizatori tineri ( fete, baieti ) care merg pe munte? Ma refer la cei ce fac hiking, drumetii, etc. ( cu experienta, echipament cat de cat, daca nu profi... ) nu la cei ce merg incaltati in pantofi eleganti sau sport, sau cu trenning pe ei. laughing Chiar sunt curioasa! Macar 2, 3 oameni?

Răspuns Câştigător
| gabrielutzu a răspuns:

Eu sunt un fan al drumetiilor, dar nu prea am amatori care sa ii intereseze asemenea chestii.

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Si eu sunt unul dintre ei. deci ai gasit 3... Imi place foarte mult sa merg cu cortul... Si fac treking... Am urcat pe Vf. Moldoveanu si Vistea... Pe Parangul Mare... Vreau sa vad m-tii Retezat vara asta... si sper sa ajung pe Vf. Negoiu (anul trecut am fost aproape, dar s-a stricat vremea).

| Dl.Inginer a răspuns:

Eu sunt iubitor de munti, de drumentii, si sporturi extreme.Am echipament special, si cand imi iau concediu, nu ratez o excursie la munte cu tot tacamul impreuna cu prietenii mei, care au aceeasi pasiune.Am mostenit-o de la tata.

| alexam explică:

@ kitty alexandra, inseamna ca te-am,, facut,,! big grin Am fost pe varfurile: Negoiu, Moldoveanu, Vistea, Vanatoarea lui Buteanu, Ciucas, si altele, dar nu mai imi vin in minte... zau! Anyway, daca lasi tigara aia din mana te asigur ca ajungi si pe Negoiu. Cel mai frumos peisaj din Fagaras l-am vazut de pe Vanatoarea lui Buteanu, e f. usor de ajuns la el. Intre lacurile Capra si Balea se abate traseul, si la vreo 30 min. sau 40 min. de traseul de creasta e varful. Super - Super! Iar de pe vf Ciucas la jum. lui octombrie 2000 am vazut cele mai frumoase culori de toamna din vitza mea! happy