| NicusorYo a întrebat:

Exista program de days si xats gratis pe xat.com sau powers, sau pe alte siteuri, daca da dati-mi site si spuneti cum se foloseste.Sau daca program spuneti numele programului si cum se foloseste? FUNDAkiss

Răspuns Câştigător
| finutza1246 a răspuns:

Nu exista astfel de programe am cautat si eu dar iti sugerez sa iti cumperi cu cardul sau cu telegonul mobil depe xat.com ii cea mai buna varianta daca nu poti cere dela cei depe trade dindule cv in schimbul puterilor;) succes http://xat.com/Trde
va astept pe chatul meu;):P
http://xat.com/RadioMusycStylle va astept pe toata lume :*

5 răspunsuri:
| skyland a răspuns:

Salut, e cam tarziu, dar te pot invata sa faci days si xats gratis si legal (cu putin efort)

| elenaY33 a răspuns (pentru skyland):

Add me georgiana22171@ymail.com

| elenaY33 a răspuns:

Da exista dar majoritatea laughing))) sunt create pe linux (adica un fel de windows)

| MariusikPitik a răspuns:

Frate iti dau eu un xat care iti da days powers si xats 900 pe zi.happy add me : mariuselsefu